HAKKIMIZDA

Çamlıca Universe Sports & Health Club

Acıbadem'de 5000 metrekare yeşillik alan içinde Validebağ korusunun bol oksijenli ortamında 2000 yılından günümüze spor ve sağlık konularında ilklerin ve kaliteli hizmetin adresi olan klübümüz son derece profesyonel kadrosu ile hizmet odaklı bir şekilde sporseverleri ağırlamaktadır.

Vizyon

Spor ve sağlık sektöründe büyüyerek kendini yenileyerek hizmet anlamında kurumsal kimliği ile üyelerimize konforlu bir yaşam alanı sunmak.

Misyon

Üye memnuniyeti ve kalitesinden ödün vermeyerek birçok alanda liderliğini koruyup geniş kitlelere ulaşarak spor ve sağlık hizmetinin devamlılığını sağlamak.

Çamlıca Universe Sports & Health Club | SEVİM EKŞİOĞLU

SEVİM EKŞİOĞLU - Tesis Müdürü

Bir aile kulübümüz olan ÇAMLICA UNIVERSE SPORTS’a gelmeden önce; ilk ve ortaöğretim dönemlerimde spor ile eğitim hayatımı birlikte devam ettirdim. Atletizm, aletli jimnastik ve ritmik jimnastik dallarında çeşitli derece ve ödüllerle akademik hayatıma başladım. Marmara bölgesinde ritmik jimnastik alanında dönem birinciliği elde edip, sonrasında Marmara Üniversitesi spor akademisi kayak ihtisas bölümünden başarı ile mezun oldum. Burada spor psikolojisi ve yöneticiliği ile ilgili yurtiçi ve yurtdışı çeşitli seminer ve çalışmalara katılıp eğitimimi destekledim.

İş hayatıma; 1993 High Performance Beauty & Fitness Center kurucu ve işletmecisi olarak 27 yıl içinde 3 şube ile birlikte başarılarımı taçlandırdım. Çalışma hayatım içerisinde spor ve sağlık ile ilgili yenilik ve trendlerin takibini mesleki hayatım boyunca her zaman yapmış oldum.

1993-1994 yıllarında Hill Side Step Aerobic işbirliği içinde birçok çalışmaya imza attık. Daha sonrasında 1995-1998 yılları arasında Amerikadan gelen bir akım olan “Callanetics”in Türkiye de ilk uygulayıcısı olmakla beraber Beauty & Fitness merkezimizi biraz daha genişletip Powerplate uygulamasının öncülüğünü yaptım. Bu dönemde medical estetik kavramını da merkezimize katarak 1998-1999 yılları arasında bir kozmetik ürünü olan “Babor” satışında Türkiye ikinciliğine imza attık.

2000 yılında yoga akademi kurucusu ile tanışıp yoga kulübümüzü açtık.

ÇAMLICA UNIVERSE SPORTS tesis kurucusu Ali Ekşioğlu’nun isteği üzerine 2019 yılında tesis müdürü olarak göreve başladım. Pandemi koşullarına rağmen başarılı bir grafik çizerek 2020 yılında bünyemize MODA UNIVERSE SPORTS’u da katarak yolumuza devam ettik. Halen ÇAMLICA UNIVERSE SPORTS kulübünde konusunda uzman eğitmen kadrosu ile güler yüzlü ve memnuniyet öncelikli hizmet anlayışı ile kalite odaklı bir biçimde spor sektöründe yerimizi almaktayız.